Apartamenty "nad Jeziorem"

Regulamin

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15-tej w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10-tej w dniu wyjazdu. Bardzo prosimy o przestrzeganie godzin doby hotelowej.
 2. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu nie zwracamy opłaty za czas niewykorzystanego pobytu.
 3. Przy rezerwacji pobytu online, obiekt pobiera zadatek z karty w wysokości 50% kwoty za cały pobyt. Jest również możliwość wpłaty zadatku przelewem na konto bankowe do dwóch dni.
 4. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji pobytu przepada w całości w przypadku odwołania przez Gościa rezerwacji pobytowej.
 5. Osoby nie zameldowane w pensjonacie mogą przebywać u Gościa w pokoju w godzinach 8-22.
 6. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22-7.
 7. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub zniszczenie przedmiotów należących do Gości.
 8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy.
 9. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości , na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz zakaz grilowania na tarasie.
 10. Opłata za zgubienie klucza do pokoju wynosi 50 PLN.
 11. W obiekcie NIE PRZYJMUJEMY ZWIERZĄT.
 12. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu, obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz do opuszczenia terenu pensjonatu.